Розв'язати неповне квадратне рівняння 5x2 + 35x = 0(треба написати 2 кореня)​


Ответы на вопрос

Отвечает Ивахнов Виталик.

Ответ:

x1=0

x2=-7

Объяснение:

D=35²-4*5*0=1225

x1=\frac{-35+\sqrt{1225} }{10}=0

x2=\frac{-35-\sqrt{1225} }{10}=-7