ДАЮ 50 БАЛІВ! ДУЖЕ ВАЖЛИВА КР один із коренів квадратного рівняння x^2-6x+c=0 дорівнює -2.

знайдіть вільний член і другий корінь цього рівняння

Ответы на вопрос

Отвечает Юртова Алёна.

Ответ:

x₂=8; c=-16

Объяснение:

x_1+x_2=6\\x_1=-2\\=>-2+x_2=6\\x_2=8\\\\x_1x_2=c\\-2\times8=-16

Отвечает Горбачёв Михаил.

Ответ:

Х^2 - 6х + с = 0

Х = - 2

( - 2 )^2 - 6•( - 2 ) + с = 0

4 + 12 + с = 0

с = - 16

----------

Х^2 - 6х - 16 = 0

D = 36 + 64 = 100 = 10^2

X1 = ( 6 + 10 ) : 2 = 8

X2 = ( 6 - 10 ) : 2 = - 2

Ответ ( - 16 ) ; 8

Объяснение: