Кола, радіуси яких 3см і 2см, мають зовнішній дотик. Знайдіть відстань між їх центрами СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Крепочина Елизавета.

Ответ:

3+2=5см

Объяснение:

r1+r2=3+2=5см