Знайдіть суму перших шести членів арифметичної прогресії (аn), якщо а1 = -11, d = 2,5.


Ответы на вопрос

Отвечает Клонина Алёна.

Ответ:

S6=-28,5

Объяснение:

(an) - арифметична прогресія

а1 = -11, d = 2,5

S6 - ?

sn =  \frac{2a1 + d(n - 1)}{2}  \times n

s6 =  \frac{2 \times ( - 11) + 2.5 \times (6 - 1)}{2}  \times 6

s6 =  \frac{ - 22 + 12.5}{2}  \times 6

s6 =  \frac{-9.5 \times 6}{2}

s6 = -28.5