Послідовність (bn) є геометрична прогресія зі знамеником g=2. Знайти b8 якщо b5=3


Ответы на вопрос

Отвечает Митасов Васёк.

Ответ:

Объяснение:

3=b1*16

b1= 3/16

b8= 3/16*128= 24