Лінійну функцію задано формулою у = 2х – 3. Знайти: (2 бали) 1) значення функції (у), якщо

значення аргументу (х) дорівнює числу – 3; 2) значення аргументу (х), при якому у = 5. пожайлуста срочно!!!!! дам 15б

Ответы на вопрос

Отвечает Костюхина Настя.

y = 2x - 3

x =  - 3 \\ y = 2 \times ( - 3) - 3 =  - 6 - 3 =  - 9

y = 5 \\ 2x - 3 = 5 \\ 2x = 5 + 3 \\ 2x = 8 \\ x = 8 \div 2 \\ x = 4