Допоможіть треба розв'язати рівняння 2х+3у дорівнює 5 є пара чисела)(-1;1) б)(1;-1) в)(1;1)​


Ответы на вопрос

Отвечает Глазков Данил.

ответ-В

Объяснение:

А (-1:1) x=-1, y=1

2-1+3*1=4

A не подходит

Б (1:-1) x=1,y=-1

2*1+3-1=4

Б не подходит

В (1:1) x=1;у=1

2*1+3*1=5