Розкладіть на множники квадратний тричлен 1)x²-4x-32 2)4x²-15x+9


Ответы на вопрос

Отвечает Бохонко Данило.

 {x}^{2}  - 4x - 32 =  {x}^{2}   + 4x - 8x - 32 = ({x}^{2}   + 4x) -( 8x  + 32) = x(x + 4) - 8(x + 4) = (x + 4)(x - 8) \\ 4x {}^{2}  - 15x + 9 = 4x {}^{2}  - 3x - 12x + 9 = (4x {}^{2}  - 3x) -( 12x  -  9) = x(4x - 3) - 3(4x - 3) = (4x - 3)(x - 3)