Визнач коефіцієнти a, b і c лінійного рівняння з двома змінними. x−4y−5=0


Ответы на вопрос

Отвечает Крищук Тамила.

a*x+b*y+c=0,\\where\ a,\ b,\ c\ are\ coefficients.\\\\x-4y-5=0\\(1)*x+(-4)*y+(-5)=0\\a=1;\ \ b=-4;\ \ c=-5