Б. -0,0. в. о, о, —6. Складіть зведене квадратне рівняння, коренями якого є числа -8 и 3.А. x' -

24x-11= 0. Б. -8х + 3x = 0. В. x' - 5x - 24 = 0 г. x' +5x - 24 = 0.атаn uinniepнь навчальних досягнень​

Ответы на вопрос

Отвечает Менский Лёша.

Ответ:  г) .

x^2+px+q=0\\\\p=-(x_1+x_2)=-(3-8)=5\\\\q=x_1\cdot x_2=3\cdot (-8)=-24\\\\\\\boxed{\; x^2+5x-24=0}