Розкладіть на множники квадратний тричлен: 2x²-8x-10 Можна фотку з розв'язком


Ответы на вопрос

Отвечает Овсепян Камо.

2x^2-8x-10=2(x^2-4x-5)=\\\\=2(x^2+x-5x-5)=2(x(x+1)-5(x+1))=\\\\=2(x+1)(x-5)