Розкладіть на множники квадратний тричлен: - x²+3x-2=. Можна фотку з розв'язком


Ответы на вопрос

Отвечает Карапетян Ашот.

-x^2+3x-2=-x^2+2x+x-2=\\\\=-x(x-2)+x-2=(x-2)(-x+1)