При якому значені a рівняння 2x^2-4x+a=0 має один корінь? Знайдіть цей корінь.


Ответы на вопрос

Отвечает Таменова Ардак.

D=0\\b^2-4ac=0\\16-8a=0\\8(2-a)=0\\a=2

2x^2-4x+2=0\\D=0\\x=\frac{-b}{2a}=\frac{4}{4}=1