Розкрийте дужки і зведіть подібні доданки. 1,5(2а-4b)-(2-3(2b+a)) Знайдіть значення виразу.

25x-4(5x-3y)-2(5+3y), якщо х=-7,6; у=0,76

Ответы на вопрос

Отвечает Залимов Артём.

1,5(2a-4b)-(2-3(2b+a))=3a-6b-(2-6b-3a)=3a-6b-2+6b+3a=3a-2+3a=6a-2

25x-4(5x-3y)-2(5+3y)=25x-20x+12y-10-6y=5x+12y-10-6y=5x+6y-10

Підставляємо

5x+6y-10=5×(-7,6)+6×0,76-10=-38+6×0,76-10=-38+4,56-10=-43,44