Знайти знаменник геометричної прогресії та її перший член b1,якщо b2=40,b3=-80


Ответы на вопрос

Отвечает Феоктистова Виктория.

Ответ: знаменатель q=b3/b2=-80/40=-2. Тогда ь1=ь2/q=40/(-2)=-20.

Ответ знаменатель равен -2, ь1=-20.

Объяснение: