Для лотереї підготували 200 квитків, з яких 15 є виграшними. Яка ймовірність того, що всі 3 куплені

квитки виявляться виграшними?

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Надежда.

Імовірність купити перший виграшний квиток дорівнює 15/200, другий виграшний квиток - 14/199 і третій виграшний квиток - 13/198. Імовірність того, що всі три куплені квитки виявляться виграшними, дорівнює

P = 15/200 * 14/199 * 13/198 = 91/262680