Укажіть число що є сумою коренів квадратного рівняння 2x у квадаті + 5x - 8 = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Мурашкин Влад.

Ответ:

Объяснение:

По теореме Виета;

x1+x2=-5/2=-2.5