Обчисліть значення виразу . А)3 - 2; Б)1 - 2; В)- 1; Г)1.


Ответы на вопрос

Отвечает Обидина Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

I2-√5I-(√5-1)= √5-2-√5+1= -1