Яка пара чисел є розв'язком лінійного рівняння — 2х + 2y=7 (0;0) (1;3) (-1,5;2) (-2;1,5)​


Ответы на вопрос

Отвечает Рафиков Алмаз.

Ответ:

Объяснение:

  -2x+2y=7

(0;0)      -2*0+2*0=7

                         0≠7   nie

(1;3)        -2*1+2*3=7

                -2+6    =7

                     4≠7     nie

(-1,5; 2)   -2*(-1,5)+2*2=7

                   3+4 =7                  tak

(-2; 1,5)    -2*(-2)+2*1,5=7

                    4   +  3    =7         tak

OTBET:розв'язком лінійного рівняння — 2х + 2y=7 є пара чисел:

(-1,5;2)  i  (-2;1,5)