при якому значенны x значення виразыв x+1, x+5 ы 2x+4 будуть послыдовними членами геометричноъ

прогресыъ

Ответы на вопрос

Отвечает Скурихин Никита.

Три числа є послідовними членами арифм. прогресії тоді й тільки тоді, коли друге число є середнім арифметичним першого і третього:

.(x+1)+(2x+4)=2(x+5)\\3x+5=2x+10\\3x-2x=10-5\\x=5

Тоді послідовними членами будут числа 6, 10, 14.