В арефметичнії прогресії 9,x,y,z,13 невідомі три числа. Знайдіть їх​


Ответы на вопрос

Отвечает Черяшов Никита.

Ответ:

х = 9+d

y = x+d = 9+2d

z = y+d = 9+3d

13 = z+d = 9+4d ---> d = 1

x = 10

y = 11

z = 12