Знайти п’ятий член арифметичної прогресії, перший член якої a1=4, а різниця d=-2.


Ответы на вопрос

Отвечает Цыбульский Дарий.

a_1=4\; \; ,\; \; d=-2\\\\a_5=a_1+4\, d=4+4\cdot (-2)=4-8=-4