Чому дорівнює сума перших чотирьох членів геометричної прогресії (bn), якщо b1=5, q=-2? А) 75 Б)

-25 В) 85 Г) -85

Ответы на вопрос

Отвечает Сухар Зоряна.

Відповідь: Б) -25

b2 = b1 × q²¯¹

b2 = 5 × (-2) = -10

b3 = b1 × q³¯¹

b3 = 5 × (-2)² = 5 × 4 = 20

b4 = b1 × q⁴¯¹

b4 = 5 × (-2)³ = 5 × (-8) = -40

b1 + b2 + b3 + b4 = 5 + (-10) + 20 + (-40) = -25