Умоляю. Не виконуючи побудов, знайти координати точок перетину з осями координат графіка функції

y=1,5x-60

Ответы на вопрос

Отвечает Злобин Артём.

Ответ:

Объяснение:

коли у=0, то

0=1,5*х-60

1,5х=60

х=60/1,5=40

(40;0) на осі абсцис (ох)

коли х=0, то

у=1,5*0-60

у=60

(0;60) на осі ординат (оу)