Знайти суму перших шістнадцяти членів арифметичної прогресії, якщо її перший член дорівнює 6, а

різниця 3; Помогите!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Зан Августа.

Відповідь:456

Пояснення:а1=6 d=3 a1+a2+...a16=?

an=a1+(n-1)d

a2= 6+3= 9

a3=a2+d=9+3=12

a4=a3+d=12+3=15

a5=6+4×3=18

a6=6+5×3=21

a7=6+6×3=24

a8=6+7×3=27

a9=6+8×3=30

a10=6+9×3=33

a11=6+10×3=36

a12=6+11×3=39

a13=6+12×3=42

a14=6+13×3=45

a15=6+14×3=48

a16=6+15×3=51

a1+a2+...a16=6+9+12+15+18+21+24+27+30+33+36+39+42+45+48+51=456