Не будуючи графіки функцій, знайдіть координати точки перетину графіків функцій y=6-9x і y=5x-8.


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ: 1;-3

Объяснение:

6-9х=5х-8

-14х=-14

х=1

Подставляем значение х в функцию y=6-9*1= -3