Не будуючи графіки функцій y= - x+1 i y=2x - 8, знайдіть координати точки перетину цих графіків.

СРОЧНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Жебель Оля.

Ответ:(3, -2)

Объяснение:y=y, -x+1=2x-8, -x-2x=-1-8, -3x=-9, x=3, y = -3+1=-2 (x,y) = (3,-2)