Яка з функцій є прямою пропорційністю? а) y=5 б) y=x\8 в) y=3\x г) y= -12x д) y=6x


Ответы на вопрос

Отвечает Кононенко Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

прямая пропорцион-ть  у=кх,  отв. б) у=х/8=1/8*х,  д) у=6х,  г) у=-12х