Знайдіть довжину дуги градусної міри β, якщо β =90 градусів; R=10 см.Знайдіть довжину дуги

градусної міри β, якщо β =90 градусів; R=10 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Касимова Наиля.

Ответ:

L = 5*\pi

Объяснение:

L = 2*\pi*R*90/360

L = 2*\pi*10/4

L = 5*\pi