Знайдіть суму перших десяти членів арифметичної прогресії, якщо перший її член дорівнює 1, а

різниця 4 .

Ответы на вопрос

Отвечает Мухін Руслан.

Ответ:

S10= a1 + 9d/2 * 10 (n) = 1+9*4/2*10 = 37/2*10 = 185

Відповідь: S=185