1° Функцію задано формулою y=-2x+7. Визначте : 1) значення функції, якщо значення аргументу

дорівнює 6;2) значення аргументу, при якому значення функції дорівнює -9;3) чи проходить графік функції через точку A(-4;15).помогите пожалуйста, мне нужно сегодня сдать​

Ответы на вопрос

Отвечает Неред Полина.

Объяснение:

y = -2x + 7

1) якщо х=6,  у=-2*6+7=-5

2) якщо у=-9, то -9=-2х+7;  2х=16;  х=8.

3) якщо х=-4, то у=-2*(-4)+7=-1, тобто графік функції не проходить через т.А(-4; 15)