Між числами 2 і -54 вставте два таких числа,щоб вони разом із ними утворювали геометричну прогресію.


Ответы на вопрос

Отвечает Хуяська Васька.

Ответ:

2, -6, 18, -54

Объяснение:

b1=2

b2= b1*q

b3= b1*q²

b4=b1*q³= -54

q³=-54/2

q³=-27

q= -3

b2= 2*(-3)= -6

b3= 2*9= 18