Знайдіть п'ятий член і суму чотирьох перших членів геометричної прогресії (bn)якщо b1=32 q=1/2


Ответы на вопрос

Отвечает Хаитбаев Фаррух.

b5= b1*q⁴= 32*1/16= 2

S4= 32*(1/16-1)/(1/2-1)= 60