Функцію задано формулою у=5х+3. Вкажіть значення функції, якщо значення аргументу дорівнює -2


Ответы на вопрос

Отвечает Каревская Вероника.

Ответ:

у=5х+3

Объяснение:

у=5х+3, якщо х=-2, то

у=5*(-2)+3=-10+3=-7