Функцію задано формулою y=3x-1.знайдіть значення функції якщо значення аргументу 2,5


Ответы на вопрос

Отвечает Марков Максим.

y = 3x - 1 \\ x = 2.5 \\ y = 3 \times 2.5 - 1 = 7 .5 -1  = 6.5