Уяви Число 120 у вигляді добутку двох натуральних чисел, одне з яких на 58 менше від іншого.

(Відповідь запиши в порядку зростання)​

Ответы на вопрос

Отвечает Денисенко Дмитрий.

Ответ: 31  89.

Объяснение:

Нехай меньше число буде - х. Тоді більше число буде - (х+58).   ⇒

x+(x+58)=120

x+x+58=120

2x+58=120

2x=120-58

2x=62  |÷2

x=31

31+58=89.