ЕТО ОЧЕНЬ СРОЧНО! ! ! ! ! ! ! ! ! ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ!!!!!! визначити масу цукру та води, необхідні

для приготування 300г розчину з масою часткою цукру 15%​

Ответы на вопрос

Отвечает Барановський Владислав.

Ответ:

45г

Объяснение:

0,15=х/300

х=0,15*300=45