Функцію задано формулою y = -2x + 7. Знайдіть: 1) Значення функції, якщо значення аргументу

дорівнює 6; 2) значення аргументу, якщо значення функції дорівнює -9

Ответы на вопрос

Отвечает Шабельникова Валерия.

y =  - 2x + 7

x = 6 \\ y =  - 2 \times 6 + 7 =  - 12 + 7 =  - 5

y =  - 9 \\  - 2x + 7 =  - 9 \\  - 2x =  - 9 - 7 \\  - 2x =  - 16 \\ x =  - 16 \div ( - 2) \\ x = 8