Яка з пар чисел (2;2) ; (1;3) ; (1;3,5) ; (4;-1) (2/3;4) є розв'язком рівняння 3х+2у=10


Ответы на вопрос

Отвечает Хуснутдинов Аскар.

Щоб це перевірити, потрібно підставити.

3x+2y=10

1. (2;2)

3*2+2*2=10

6+4=10

10=10

Відповідь: підходить

2. (1;3)

3*1+2*3=10

3+6=10

9=10

Відповідь: не підходить

3. (1; 3,5)

3*1+2*3,5=10

3+7=10

10=10

Відповідь: підходить

4. (4; -1)

3*4+2*(-1)=10

12+(-2)=10

10=10

Відповідь: підходить

5. (2/3;4)

3*2+2*2/3=10

6+1 1/3=10

7 1/3=10

Відповідь: не підходить