Знайдіть четвертий член геометричної прогресії, якщо перший член дорівнює 1 , а знаменник дорівнює

5​

Ответы на вопрос

Отвечает Никонович Анита.

Ответ:

125

Объяснение:

b4=b1*q^3=1*5^3=125