Довести, що графіки рівнянь 2х – 3у =13 та 2у +3х = 3 перетинаються у точці С(2;–3).


Ответы на вопрос

Отвечает Казаненко Людмила.

Умова, скоріш за все, невірна, але покажу метод розв'язування.

Якщо графіки перетинаються в деякій точці, то це можна довести, підставивши координати точки в коне з рівнянь. Якщо обидва рівняння виявляться вірними - то все ОК.

2*2 - 3*(-3) = 4 + 9 = 13 - все вірно, співпадає з правою частиною рівняння

2*(-3) + 3*2 = -6 + 6 = 0. А мало вийти 3. Тому підозрюю, що помилка в умові.