Виразити в рівняні змінну y через зміну x, змінну x через змінну y,знайти два будь яких розвязків

рівняння 7x+4y=-6

Ответы на вопрос

Отвечает Харлампьев Николай.

Ответ:

7x + 4y =  - 6 \\ 7x =  -  6 - 4y \\ x =   -  \frac{6}{7}   - \frac{4}{7} y