Знайти знаменник геометричної прогресії якщо: 1) b1=4000, b4=256 2) b2=6, b4=18


Ответы на вопрос

Отвечает Антонов Савелий.

Объяснение:

1)q3=b4:b1=256÷4000=0,064

2)q2=b4÷b2=18÷6=3