Чому дорівнює шостий член геометричної прогресії, перший член якої дорівнює -4, а знаменник -1?

А) 4 Б) -4 В) -1 Г) 9

Ответы на вопрос

Отвечает Буранова Карина.

b₁ = - 4       q = - 1

b₆ = b₁ * q⁵ = - 4 * (- 1)⁵ = - 4 * (- 1) = 4

Ответ : b₆ = 4