З двох міст відстань між якими 52км , одночасно вирушили нащустріч один одному два велосипедисти і

щустрілися через 2 год . Знайдіть швидкість кожного велосипедиста , якщо відомо , що один з велосипедистів проїхав да зустрічі на 4 км більше , ніж другий​

Ответы на вопрос

Отвечает Шеверя Вітя.

Ответ: Перший велосипедист їхав зі швидкістю 26км/год а інший 24 км/год

Объяснение: 1 велосипедист - 52

2 велосипедист - ?, на 4 км меньше ніж 1

1) 52-4=48 км - за дві години

2) 48/2= 24 км/год

3) 52/2= 26 км/год

Відповідь: 26 км/год, 24 км\год