Не будуючи графіків функцій знайдіть координати точки перетину ліній у=3х-5 та у=-2х+15.


Ответы на вопрос

Отвечает Мазаник Рома.

Відповідь:

3х-5=-2х+15

3х+2х=15+5

5х=20

х=4

у=3*4-5=12-5=7

(4;7)

Пояснення: