Не виконуючи побудов, знайти точки перетину з координатними осями графіка функції у = - 1/4 х + 5

Допоможіть, будь-ласка, дякую!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Пряхин Слава.

Ответ: A (0;5)

y=-1/4x+5

-1/4*0+5

B (20;0)

0=-1/4x+5

-1/4x=-0-5

-1/4x=-5 (-(*1))

1/4x=5

x=5/1:1/4=5/1*4/1=20

Відповідь: A (0;5) B (20;0)

Объяснение: