Складіть квадратне рівняння, корені якого дорівнюють 1-√3 і 1+√3.


Ответы на вопрос

Отвечает Власова Алина.

\left(x-(1-\sqrt{3})\right)\left(x-(1+\sqrt{3})\right) =\\\left(x-1+\sqrt{3}\right)\left(x-1-\sqrt{3}\right) = \\=x^2-1\cdot \:x-\sqrt{3}x-1\cdot \:x+1\cdot \:1+1\cdot \sqrt{3}+\sqrt{3}x-1\cdot \sqrt{3}-\sqrt{3}\sqrt{3} = \\=x^2-x-\sqrt{3}x-x+1+\sqrt{3}+\sqrt{3}x-\sqrt{3}-3\\=x^2-2x-2\\x^2-2x-2 = 0