5 х 2 − 2 х + 3 = 0 Скільки коренів має рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Воронова Анастасия.

Ответ:D=b^2-4ac

D=-2^2-4•5•3

D=4-60=-36, D меньше 0, тому рівняння не має коренів.

Объяснение: