Знайдіть точку перетину графіка функціїї у = -5х +2 з віссю ординат. А (0; 0,4) Б(0; 2) В(2;0)

Г(0,4; 0)

Ответы на вопрос

Отвечает Рязанова Ольга.

Ответ:(0,2)

Объяснение:y=-5x+2 , oc y: x=0

y=-5×0+2=0+2=2

Y(0,2)